Dijital Hizmetler

Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama, dijital platformlarının yükselişiyle birlikte daha da gelişti. Şirketler, hedef kitlelerine ulaşmak için Google, Facebook, Twitter, Instagram ve diğer dijital platformlarında hesaplar açarak. Dijital pazarlamayı, organik içerik paylaşımı, reklamlar ve influencer pazarlaması gibi farklı yöntemler ile yapmaktayız.

Kurumsal Web Tasarımı

Şirketinizin web sitesini yaptırarak internet üzerinden çok daha geniş bir kitleye ulaşabilirsiniz.

E-Ticaret Danışmanlığı

Amazon, Trendyol ve Hepsi burada hesap açılışları ve panel yönetimi eğitimi vermekteyiz.

Sosyal Medya Yönetimi

Facabook, Instagram ve Twitter hesaplarını profesyonel olarak yönetildiğinde daha iyi dönüşler alabilirsiniz

SEO

SEO hizmetleri, bir web sitesinin arama motoru sıralamasını artırmak için etkili bir yöntem olmasına rağmen, sonuçların görülmesi biraz zaman alabilir. Ancak, doğru yapılandırılmış bir SEO stratejisi, uzun vadede web sitesinin organik trafiğini artıracak ve markanın online varlığını güçlendirecektir.

Neden bizi seçmelisiniz?

Daha İyi Büyümenize Yardımcı Oluyoruz

Biz Vamss Dış Ticaret şirketi olarak, dürüstlük, kalite, müşteri memnuniyeti, inovasyon ve sürekli gelişim değerlerimizi her zaman koruyarak, müşterilerimiz ve çalışanlarımızın beklentilerine yanıt vermek için çalışmaktayız.

  • Misyonumuz

    Müşterilerimize en yüksek kalitede ürünler ve hizmetler sunarak, onların ihtiyaçlarını karşılamak ve memnuniyetlerini sağlamaktır.

  • Bizim Değerlerimiz Arasında

    Dürüstlük, kalite, müşteri memnuniyeti, inovasyon, ve sürekli gelişim yer alır. Bu değerlerimizi her zaman koruyarak, çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve toplumun beklentilerine yanıt veriyoruz.

  • Müşteri Memnuniyeti

    Bizim için sadece müşteri memnuniyeti değil, aynı zamanda toplumsal sorumluluk da önemlidir. Bu nedenle, toplumumuzun çeşitli alanlarında yardımlar sağlayarak, toplumun gelişimine katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

Şirketimiz

Şartlar ve Koşullar

Gizlilik Politikası

İade Politikasi

Çalıştığımız Firmalar

Dijital Hizmetler

Web Geliştirme

Dijital Marketing

Uygulama Geliğtirme

Sosyal Medya Yönetimi

İnşaat Hizmetleri

Çelik Konstrüksiyon

Betonarme Yapı

İnşaat Malzemeleri

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Vamss Dış Ticaret Ltd. Şti.